Guy Adriaensen
Sales representative
Tel.: 014 34 64 76
Mobile:: 0472 52 40 08
guy.adriaensen@groepvdh.be
Contact Person for: Nieuwe personenwagens
Groep VDH - William Baetens
William Baetens
Sales representative

Mobile:: 0476 72 65 54
william.baetens@groepvdh.be
Contact Person for: Nieuwe personenwagens
Stef Jacobien
Sales representative
Tel.: 014 34 64 75
Mobile:: 0473 73 00 93
stef.jacobien@groepvdh.be
Contact Person for: Nieuwe personenwagens
Cedric Sente
Sales representative
Tel.: 013 46 07 87
Mobile:: 0499 15 55 52
cedric.sente@groepvdh.be
Contact Person for: Nieuwe personenwagens
Groep VDH - Timothy Van Caelenberghe
Timothy Van Caelenberghe
Sales representative

Mobile:: 0474 33 77 65
timothy.van.caelenberghe@groepvdh.be
Contact Person for: Nieuwe bestelwagens
Geert Van Dyck
Geert Van Dyck
Sales representative
Tel.: 0477 79 99 39
Mobile:: 0477 79 99 39
geertvandyck@groepvdh.be
Contact Person for: Nieuwe trucks
Piet Van Look
Piet Van Look
Sales representative
Tel.: 14 25 70 42
Mobile:: 0475 53 07 53
piet.vanlook@groepvdh.be
Contact Person for: Nieuwe personenwagens
Steven Vanberghen
Steven Vanberghen
Sales representative
Tel.: 014 25 70 12
Mobile:: 0472 74 17 64
steven.vanberghen@groepvdh.be
Contact Person for: Nieuwe bestelwagens
Groep VDH - Nick Vandyck
Nic Vandyck
Sales representative
Tel.: 013 46 07 71
Mobile:: 0473 46 54 22
nic.vandyck@groepvdh.be
Contact Person for: Nieuwe bestelwagens
Tom Vanrintel
Tom Vanrintel
Sales representative
Tel.: 014 25 70 44
Mobile:: 0475 35 04 93
tom.vanrintel@groepvdh.be
Contact Person for: Nieuwe personenwagens
Kris Windey
Kris Windey
Sales representative
Tel.: 014 24 83 40
Mobile:: 0496 64 51 26
kris.windey@groepvdh.be
Contact Person for: Nieuwe personenwagens
Kurt van Buitenen
Sales representative
Tel.: 013 46 07 73
Mobile:: 0474 67 43 58
kurt.van.buitenen@groepvdh.be
Contact Person for: Nieuwe personenwagens
Peter Jannes
Receptionist
Tel.: 013 46 07 89
peter.jannes@groepvdh.be
Contact Person for: Service bestelwagens, Service personenwagens
Kristof Klockaerts
Receptionist
Tel.: 014 34 64 72
kristof.klockaerts@groepvdh.be
Contact Person for: Service bestelwagens, Service personenwagens
Johan Sleeckx
Receptionist
Tel.: 014 25 70 41
johan.sleeckx@groepvdh.be
Contact Person for: Service bestelwagens, Service personenwagens, Service trucks
Ronny Van den Putte
Receptionist
Tel.: 014 25 70 10
ronny.van.den.putte@groepvdh.be
Contact Person for: Service personenwagens
Peter Verellen
Receptionist
Tel.: 014 25 70 20
nfz@groepvdh.be
Contact Person for: Service bestelwagens, Service trucks
Jan Druyts
Directeur Service, Management
Tel.: 013 334131
jan.druyts@groepvdh.be
Contact Person for: Management
Groep VDH - Peter Duyck
Peter Duyck
Algemeen Directeur, Management
Tel.: 014 25 70 23
peter.duyck@groepvdh.be
Contact Person for: Management
Groep VDH - Mark Goetschalckx
Marc Goetschalckx
Financieel Directeur, Management
Tel.: 014 25 70 18
marc.goetschalckx@groepvdh.be
Contact Person for: Management
Rudi Mertens
Rudi Mertens
Commercieel Directeur, Management

Mobile:: 0475 78 03 82
rudi.mertens@groepvdh.be
Contact Person for: Management
Groep VDH - Bart Smeets
Bart Smeets
Management, Sales Manager Vans & Trucks

Mobile:: 0474 46 10 68
bart.smeets@groepvdh.be
Werner Aerts
Magazijnier
Tel.: 014 25 70 17
werner.aerts@groepvdh.be
Contact Person for: Onderdelen & accessoires bestelwagens, Onderdelen & accessoires personenwagens, Onderdelen & accessoires trucks
Jan Dillen
Magazijnier
Tel.: 014 34 64 73
partsmol@groepvdh.be
Contact Person for: Onderdelen & accessoires bestelwagens, Onderdelen & accessoires personenwagens
Tom Laenen
Magazijnier
Tel.: 013 46 07 76
magazijndiest@groepvdh.be
Contact Person for: Onderdelen & accessoires bestelwagens, Onderdelen & accessoires personenwagens
Tim Van Herck
Magazijnier
Tel.: 014 25 70 15
parts@groepvdh.be
Contact Person for: Onderdelen & accessoires bestelwagens, Onderdelen & accessoires personenwagens, Onderdelen & accessoires trucks
Tom Wagemans
Magazijnier
Tel.: 014 25 70 15
parts@groepvdh.be
Contact Person for: Onderdelen & accessoires bestelwagens, Onderdelen & accessoires personenwagens, Onderdelen & accessoires trucks
Pieter Severi
Facturatie
Tel.: 013 46 07 85
pieter.severi@groepvdh.be
Contact Person for: Service bestelwagens, Service personenwagens